אודות

IM.Digital אימ.דיגיטל – פשוט לדעת

אימ.דיגיטל הוקמה במטרה להנגיש את הידע, הכלים והשיטות הדרושים לתהליכי שיפור ביצועים עסקיים בארגונים ובחברות מתוך אמונה ביכולתו של אדם לשפר את עצמו. לקחת את השיטות והכלים שהביאו ארגונים, מנהלים ועובדים להצלחות משמעותיות ולהעבירן לפלטפורמה הדיגיטלית בסטנדרט הגבוה ביותר. המתודולוגיות והידע  לשיפור הביצועים והפיתוח הארגוני נוצרו בחברת ‘אימ הדרכות‘ בעולם העסקי והונגשו ברוח הזמן לערוצים הדיגיטליים. הפתרון מיועד לעובדים ומנהלים בארגונים השונים וגם לאנשי המקצוע הפרטיים שמחפשים את הפרקטיקה שתקפיץ אותם לשלב הבא בקריירה שלהם.

עבור החברות העסקיות וגם עבור בעלי עסקים פרטיים הותאמו פתרונות מזוקקים ומדויקים ובהתאמה אישית, מהמנהלים ועד לאחרון העובדים. זאת כדי להביא לשיפור ביצועים לכלל האוכלוסיות בארגון, בעולם העסקי, בתחומי הניהול, המכירות והשירות. אנשי מקצוע פרטיים וגם עובדים ומנהלים שמחפשים את השלב הבא בקריירה שלהם, ימצאו בה הכשרות וקורסים רלוונטיים.

באמצעות לימוד עצמי בזמן ובמקום הנוחים לכל אחד ואחת, ובזכות תרגול השיטה והתנסויות בכלי הניהול והשיפור, אנחנו מאמינים שניתן  להטמיע טוב יותר ובאופן בריא לארגון, את הגישה הניהולית, הכלים לשיפור ביצועים, להגדלת מכירות, להשבחת מערכי השירות ושיפור המסוגלות העצמית ברמה האישית והמקצועית.

אנחנו מבקשים ליצור אקדמיה שהיא גם מעמיקה וגם Hands on , ובכך להגביר את המסוגלות העצמית של כל אחד – לשפר את הביצועים שלו באמצעות מגוון הכלים שירכוש בקורסים אלה. כל זאת בזמן ובמקום שנוחים לך (ועם התוכן שתבחר בעצמך).

חזון אימ דיגיטל Vision

להוות פלטפורמת לימוד והכשרה המובילה בניהול, תפוקה, מכירות ושירות. באמצעות תוכן איכותי, טכנולוגית למידה מתקדמת, גמישות מירבית שמשתלבות לחוויה ייחודית.

משימה Mission

הקמה ופיתוח פלטפורמת למידה, התנסות ותרגול לניהול בשיטת אימ ולשיפור עצמי באמצעות כלי השיטה. נייצר אקדמיה שהיא גם מעמיקה וגם Hands on, ובכך נגביר את המסוגלות העצמית של כל אחד ואחת.

ערכים Values

הצלחה עצמית – הגברת היכולת והאמונה של אדם בעצמו מרגע שהחליט “לעמוד על קו הזינוק” ולהתחיל בתהליך של לימוד ושיפור עצמי. לייצר תשתית שתאפשר את מימוש בחירתו והענקת מעטפת ידע וכלי ניהול ושיפור עצמי להשגת מטרותיו.

תוכן מעולה – בחירת התוכן והידע הייחודיים לנו והפיכתם לשימושיים בשגרת הניהול, העבודה והחיים שלך. למנהלים, לעובדים ולבעלי עסקים.

גמישות והתאמה – להצליח להנגיש את הידע בצורה מדויקת ומותאמת לסגנונות הלמידה שונים ובהתאמה אישית ללומד: תמ”ז- תוכן, מקום, זמן.

IM.Digital to be a digit or to be The One פשוט לדעת