שאלות תשובות

על החומר, על רכישות, מדיניות החזרה וכו

אם אתה לא מצליח להתחבר אנא בדוק את הדברים הבאים:

  1. שאינך משתמש בVPN, במידה וכן לצורך כניסה לאתר תצטרך לכבות אותו.
  2. אם אתה משתמש במחשב ודא שאתה משתמש בדפדפן מסוג EDGE, CHROME, SAFARI.
  3. לא עבד צור איתנו קשר ונעזור בהקדם- service@im-digital.co.il
בהקמת אימ דיגיטל שמנו לעצמנו למטרה להנגיש שיטות שעובדות לקהל רחב ומגוון על מנת לאפשר שיפור אמיתי אצל כל אחד ואחת. אנחנו מאמינים שלכל אחד יש את הכח והיכולת לקדם ולשפר את עצמו וכל הקורסים שלנו בנויים כך שמי שרוצה, יצליח להביא שינוי אמיתי בצורת ההתנהלות והמסוגלות העצמית שלו. שמנו לעצמנו יעד להיות הטובים ביותר, בידע ובתוכן, בדרך ההעברה ובחיבור עם לקוחותינו: אצלנו אתה לא עוד מספר, והצלחתך היא הצלחתנו.
אנחנו בטוחים מאוד בשיטות והכלים שאנחנו מציעים בקורסים השונים ולכן אם תבצע את הקורס, המטלות והתרגולים אין לנו ספק שהנ”ל יביא לשיפור המיוחל ויותר מכך. הלקוחות/ תלמידים שלנו חשובים לנו לא רק “עד ביצוע המכירה”, היה וישנו פער בקורס או פער אחר שהוביל לכך שהקורס לא סיפק את מה שפורסם ועמדת בתרגילים ובמבחנים שבקורס בהצלחה (בדיקה ובקרת איכות של תוכן הקורס למשל) כספך יוחזר. סיפוקך מהקורס ושיפורך כתוצאה מביצועו חשובות לנו לא פחות ממכירת הקורס, בהינתן שהוא בוצע באופן ראוי ורציני.
אימ דיגיטל הינה במה חדשה שמנגישה את הקורסים וההכשרות של שיטת אימ בעולם המדיה החדשה וללא תלות במקום ובזמן. אלה הקורסים הראשונים שעלו לאוויר ואנו עמלים על קורסים נוספים שיעלו בקרוב. כוונתנו לייצר קורסי בסיס לקהלים מגוונים, כשלב ראשון ובהמשך לפתח מסלולים ותחומים נוספים, כמו גם להעמיק יותר בכל תחום עם קורסים והרצאות למתקדמים.
הקורסים של אימ דיגיטל באים להנגיש כלים ופרקטיקות שניתן ליישם. הידע, הכלים והשיטות בקורסים מבוססים על מחקרים בתחומי הפסיכולוגיה, כלכלה, ניהול מעולמות האקדמיה, אופן ההגשה והיישום ייחודיים לשיטת אימ. הרעיון המרכזי הוא להקנות יכולות משמעותיות המבוססות על כלים אלה בלי הצורך להעמיק ברקע ובתיאוריה. כל הכלים והשיטות נבדקו על מגוון רחב של ארגונים, עובדים, מנהלים ונמצאו כאפקטיביים ורלוונטיים הרבה מעבר לשיטות שכרגע מושרשות בארגונים. המשמעות היא שבפרק זמן קצר עם תקופת תרגול והטמעה קצרים יהיה שיפור משמעותי ותוצאות שניתן להרגיש ולראות. אנחנו כמובן שמחים כשאנשים בוחרים להעמיק וללמוד באקדמיה ואיננו רואים בכך תחרות, אלא עוד צורה של השבחת ביצועים, לראייה התוכן שלנו מככב בהרצאות בתארים אקדמיים, מתקדמים כמו תוכניות MBA בניהול, שיווק וכד’ וכן גם בתואר ראשון במסגרת קורסים רלוונטיים.
לחלק מהקורסים ישנו ידע בסיסי קריטי שעליו מתבססים כלים ושיטות נוספים. בלי הקורס הבסיסי תכנים רבים בקורסי המשך לא יהיו ברורים ולא יוטמעו כנדרש. כאשר ישנו ידע בסיסי שמשרת מספר הכשרות מתקדמות, נכון לבצע את קורס הבסיס לפני הקורסים המתקדמים.
לכל קורס יש “נפח” ידע שונה. באופן עקרוני ניתן לעבור את כל החומר בצורה אינטנסיבית בבת אחת אבל אנחנו מאוד לא ממליצים על זה (האם באמת ניתן להפנים תוכן שרואים וקוראים ברצף 12 שעות? לא מדובר בבינג’ של סדרה אלא ברצון אמיתי שלך, לא רק להכיר את התוכן אלא גם להיות מסוגל ליישם אותו). בכל קורס ישנם תכנים שדורשים חשיבה, תרגול והטמעה בצורות שונות. המלצתנו לבצע את הקורס בחלקים ובקצב שמתאים לך – יש תהליכי עיבוד מידע שדרושים לך בכדי להרגיש בטוח עם התוכן, הכלי או המתודולוגיה המוצגת ונכון לתת לעצמך את הזמן הדרוש להפנמה אמיתית – אלה אינם קורסים למי שמחפש לסמן וי. אנחנו ממליצים לעבור על הקורס, ללמוד חלק מסוים ולנסות להטמיע את מה שנלמד בסביבת העבודה לפני מעבר לחלק הבא בקורס. כשכל חלק בקורס מוטמע כנדרש לפני מעבר לשלב הבא בקורס, אתה מבטיח לעצמך את ההצלחה המירבית. מכיוון שמדובר בחומר מאוד פרקטי, התהליך של הפיכת ה”ידע העיוני/ תיאורטי” לניסיון מעשי במציאות עשוי לקחת קצת זמן וכאן טמון סוד ההצלחה.
לכל קורס יש מכסת זמן שנדרש לסיימו מרגע התחלת הקורס, הנ”ל מבטיח שזה קורה בקבועי זמן רלוונטיים שמגדילים את ההצלחה בו. בדר”כ הקורס יהיה פתוח ללימוד במשך חודש אחד. הקורסים שלנו כמו הגישה של שיטת אימ בנויים כך שאחרי הטמעה של החומר, הכלים והשיטות לא יהיה יותר צורך בידע שבקורס שכן זה הופך להיות חלק מההתנהלות שלך ומאפשר לך את העצמאות וההתפתחות האישית אליה אנחנו מכוונים. כמובן שבכל קורס יש תוכן שניתן להדפיס לצורך שימוש ותרגול עצמי.
האמת היא הסיפור הכי טוב ולכן נסביר שאחת הסיבות להקמת אימ.דיגיטל היתה פניות מצד בעלי עסקים ואנשים פרטיים ששמעו על הגישה הניהולית, על הכלים שלה, על שיטת אימ ורצו ללמוד ולהטמיע אותה אולם המסגרת התקציבית לא אפשרה להם לשכור חברת ייעוץ מובילה על כל המשתמע. לכן החלטנו שיהיה נכון להנגיש את הידע למי שרוצה ללמוד בעצמו, להתנסות ולשפר. מדובר בתוכן בעל ערך רב, שנאסף, נברר, נאצר ויוצר למענך, למען מי שבוחר ללמוד בעצמו. תהליך התאמת התוכן, כתיבתו, היכולת להעביר את המסרים המרכזיים וההתנסות הם מורכבים ודרשו מאמץ רב. פיתוח של כל שיעור הינו מלאכה מורכבת וארוכה ומחיר הקורס משקף את ההקפדה, הדיוק, האיכות (החל מהצילום, השמע, הנגשת החומר, דרך מערכת ניהול הקורסים ועד לבחירת התוכן עצמה וייצורו). נדגיש שמאחורי כל קורס יש מאות שעות עבודה, ואלפי שעות ניסיון. הקורסים מבוססים על ידע רב מאוד ממגוון תחומי חיים ומנגישים כלים וידע ברמת גימור גבוהה. אנחנו לא יכולים להתחייב להצלחה מכיוון שזו מוגדרת מעצם המחויבות וההטמעה של השיטות ע”י ה”תלמיד” אבל אנחנו מתחייבים שבשימוש נכון ועם המחויבות ההצלחות הן ודאיות ושוות הרבה מעבר למחיר הקורס. אנחנו לא עוד חברה שמוכרת קורסים ברשת כדי לעשות רווח, ואתה מבחינתנו לא סתם מספר.
באימ דיגיטל אנחנו מאמינים שכל תלמיד שלנו הופך להיות חלק מאתנו, רוצים ושמחים בהצלחתו. התוצאה הסופית הראשונה של ביצוע הקורס והטמעת הכלים והשיטות יהיה שיפור בהתנהלות, בגישה וביכולת. בסוף זה מתורגם לרווחים של הארגון ו-WELLBEING של “התלמיד”. בנוסף הקורסים מייצרים תחושת מסוגלות עצמית גבוהה ומספקים את הדרך לשיפור וקידום עצמי כמו גם זה של הארגון. דבר נוסף שמקבלים בסיום ההכשרה היא תעודה ממוספרת מקורית של אימ.דיגיטל שבחלק מהארגונים היום הינה בעלת משמעות כחלק מקורות חיים ויש כאלה שבוחרים גם לציין את ההכשרות השונות בלינקדאין (יש אפילו דף רשמי של מדריכי שיטת אימ ברחבי המרשתת). בסיום מוצלח של הקורס פרטיך והכשרתך נשמרים בחברתנו ותוכל לקחת חלק במפגשים עתידיים, הרצאות, סדנאות וובינארים וקישורים עם ארגונים, חברות ומוסמכים אחרים ובכך תמשיך להנות ממה שמבדיל אותנו מחברות קורסים אחרות.
כל החומרים בקורסים מוגנים בזכויות יוצרים והינם קניינה הרוחני של אימ.דיגיטל ואהד גניאל. המטרה היא להביא אותך לשיפור המיוחל. מה שניתן להדפיס לשימוש אישי נשלח אליך בצורה מסודרת. החומר נועד לשמש אותך באופן אישי ולא לטובת הפצתו ברבים. נשמח שלקוחותינו שבעי הרצון יפיצו את הבשורה ויחברו עוד ממכריהם וחבריהם אל התוכן שלנו. תמיד תוכל לפנות אלינו ונשמח לראות כיצד ניתן לגמול לך.

קבצי הPDF למילוי לאורך כל הקורס נכון להוריד למחשב ולפתוח ישירות (ולא דרך דפדפן)- זאת מכיוון שבחלק מהדפדפנים בפתיחת הקובץ העברית בשדות המילוי מתהפכת.